Jan Marinka realitní makléř

 

Jan Marinka CENTURY 21 Mary Real

Rychlý kontakt:
Jan Marinka CENTURY 21 Mary Real

Tel.: +420 774 454 474
Email.: jan.marinka@century21.cz

IČO 05357772

Něco málo o mě
V mém životě jsou pro mě nejdůležitější moji nejbližší, můj syn a moji rodiče. Bez nich si neumím svůj život představit.

Sdílejí se mnou mé úspěchy a stojí při mně když se zrovna nedaří. Mám obrovské štěstí že je mám. Velmi důležitá je pro mě i má práce, naplňuje mě a těší.

Práce s lidmi je někdy náročná ale krásná. Alespoň na chvilku jste součástí jejich života. Jsem šťastný že mohu dělat to co mě baví….

„Několikrát ve svém životě jsem prodával, kupoval a nebo pronajímal nemovitost. Zažil jsem při tom s realitními kancelářemi zkušenosti dobré i špatné, při pokusu prodat si nemovitost sám to byla vůbec ta nejhorší zkušenost. Zjistil jsem, že trh s nemovitostmi v naší zemi je na rozdíl od vyspělejších států jen minimálně regulován a proto kvalita služeb pro klienta výrazně kolísá. Jednou z kanceláří jejichž služeb jsem využil byla kancelář zapojená do sítě CENTURY 21. Příjemná kancelář a milí lidé, které jejich práce viditelně baví a oni jí také umí. Co jsme domluvili to platilo. Reklamační řád, Etický kodex, jasně dané standarty a postupy při prodeji a srozumitelné vysvětlení postupu klientovi při prodeji jeho nemovitosti. Pravidelný kontakt s klientem po celou dobu prodeje. Snaha dát klientovi vždy něco navíc.“

A proč to všechno píšu?
Protože když jsem se rozhodl otevřít v mých milovaných Českých Budějovicích realitní kancelář, nebyla jiná volba než spolupráce s největší světovou sítí realitních kanceláří CENTURY 21. A to jsou důvody proč jsme pro Vás, kteří uvažujete o rychlejším, bezpečnějším a výhodnějším prodeji Vaší nemovitosti, otevřeli novou kancelář CENTURY 21 Mary Real v Biskupské ulici 1. My se dobrovolně řídíme principy a zásadami které jsou součástí firemní kultury v CENTURY 21 po celém světě. Pro nás není důležité jen uskutečnit obchod. Pro nás je důležité uskutečnit obchod tak, aby byl náš klient maximálně spokojen. Protože skutečně věříme tomu že nejlepší klient je spokojený klient. Doufáme, že časem se u nás inspirují i ostatní kteří pracují v našem krásném realitním oboru, a tím společně zvýšíme prestiž tohoto úžasného povolání. Vyzkoušejte jestli i Vám naše idea „vždy něco navíc“ přinese něco navíc při prodeji Vaší nemovitosti.

 

Naše kancelář Biskupská 1, České Budějovice

* Jméno
* Email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů
* Jméno
* Email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Sdílet na sociálních sítích